Земетресение край София
Трус в региона на Перник. Силата му е 3,5 по Рихтер, оповестява Народоосвободителна въстаническа армия.
Той е бил регистриран в 4:53 часа, а епицентърът му е на към 25 километра югозападно от София.
Земетресението е било на дълбочина от 15 километра и е усетено в столицата и в Перник , разясниха от БАН. Засега няма информация за вреди.
Той е бил регистриран в 4:53 часа, а епицентърът му е на към 25 километра югозападно от София.
Земетресението е било на дълбочина от 15 километра и е усетено в столицата и в Перник , разясниха от БАН. Засега няма информация за вреди.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




